de ce achizitionam lucruri scumpe ? mai ales ca in multe situatii diferentele de calitate sunt dificil de identificat .consider ca sunt achizitionate doar pentru ca ne simtim bine intr-o interiorizare a valorii inchipuite dar mai ales pentru conotatia sociala a brandului , nu a individualitatii cumparatorului .
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu